O spoločnosti

Spoločnosť EURODOS-SK poskytuje komplexné prepravné a logistické služby od roku 2011. Myšlienka poskytovať profesionálne prepravné služby vznikla vďaka skúsenostiam s úspešným zabezpečovaním a organizovaním prepráv ešte pred založením samotnej spoločnosti, kedy sme služby v oblasti logistiky poskytovali v rámci rodinnej firmy. Oddelením vznikla samostatná firma zaoberajúca sa len prepravnými službami. Našou filozofiou je vysoká spoľahlivosť a kvalita služieb, ktoré vedú k Vašej maximálnej spokojnosti.

Zabezpečujeme prepravu vozidlami po celej Európe. Vieme prepraviť čokoľvek od najmenších zásielok, až po objemné paletové zásielky tovaru alebo materiálu.

Disponujeme širokým vozovým parkom, tvoreným našimi vlastnými vozidlami a vozidlami našich zmluvných dopravcov, ktorých si starostlivo vyberáme. Vďaka tomu vieme zabezpečiť práve taký typ vozidla, aký naši klienti potrebujú. Vozidlá vedú skúsení vodiči, ktorí ovládajú aspoň jeden svetový jazyk, sú vybavení mobilným telefónom, certifikovaným navigačným a sledovacím zariadením.

Nájsť to najvhodnejšie a najvýhodnejšie riešenie je pre nás prvoradé. Naši skúsení špeditéri sú Vám k dispozícii 14 hodín denne a radi Vám pomôžu nájsť optimálne riešenie na prepravu Vášho tovaru.